Avebe en bonden bereiken principeakkoord
Avebe in Veendam heeft met de vakbonden een principeakkoord bereikt over een nieuw af te sluiten CAO voor Avebe.
Er is overeenstemming bereikt over belangrijke thema’s zoals duurzame inzetbaarheid en pensioen.
De nieuwe pensioen-regeling is afgestemd op de nieuwe wetgeving die vanaf 1 januari 2015 van kracht wordt.
Avebe gaat naar verhouding meer bijdragen aan de pensioenen om op die manier voor de medewerkers een zo goed mogelijk pensioen te realiseren.
Loonstijging
In samenhang daarmee is een loonstijging afgesproken van 1,8 procent per 1 oktober 2014 en 0,45 procent per 1 oktober 2015.
De nieuwe CAO loopt tot 1 januari 2016 en kent daarmee een looptijd van 15 maanden.
Medewerkers
Avebe is tevreden met de gemaakte afspraken en de snelheid waarmee deze nieuwe CAO tot stand is gekomen.
Avebe is in een vroeg stadium met FNV Bondgenoten, CNV Vakmensen en De Unie om tafel gaan zitten en heeft de medewerkers bij het proces betrokken.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt Xylon 524 3 wieler / zaaicombinatie
1996, P.O.A.
-

John Deere 7R290 Auto Power
2024, P.O.A.
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER - 54A MAAIDEK (MID) #692958
Gebruikt, € 8.545
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (ZUI) #692298
Gebruikt, € 3.950
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Woensdag10° / 6°20 %
-
Donderdag12° / 7°30 %
-
Vrijdag11° / 9°60 %













