Campagne Avebe weer begonnen
De aardappelcampagne van Avebe is vandaag, maandag 18 augustus, in Gasselternijveen begonnen.
Daarna volgen de fabrieken in Ter Apelkanaal en het Duitse Lüchow en Dallmin. De indruk is dat de kwaliteit van de aardappelen gemiddeld genomen goed is.
De verschillen zijn echter groot. In een deel van het werkgebied hebben telers te kampen gehad met extreme neerslag.
Individuele omstandigheden
Dit heeft geleid tot een achterstand van het gewas of, in enkele gevallen, zelfs geen oogst. Daarnaast is het voor telers veel werk om de gewassen gezond te houden.
‘In overleg met betrokken telers wil Avebe zo goed mogelijk rekening houden met de individuele omstandigheden’, zo laat de coöperatie weten.
Over het totaal te verwerken volume wil Avebe nog weinig zeggen, omdat dat sterk afhangt van het weer in augustus en september.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Evers 11 tands #776608
Gebruikt, € 950
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (BRU) #692297
Gebruikt, € 3.950
-

Krone Krone KW 8.80/8 schudder
2004, P.O.A.
-

John Deere X167R Zitmaaier (HIL) #27416
Gebruikt, € 5.644
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag11° / 6°10 %
-
Woensdag9° / 6°20 %
-
Donderdag10° / 6°20 %














