Afdeling Midden Zuid-Holland is een feit
Tijdens een gecombineerde bijeenkomst is gisteravond in Zoetermeer de nieuwe LTO Noord Glaskracht afdeling Midden Zuid-Holland opgericht.
De nieuwe afdeling is een fusie van afdelingen Oostland en Zuidplas en telt ongeveer driehonderd bedrijfsleden. Theo Ammerlaan is verkozen tot nieuwe voorzitter.
Het nieuwe bestuur bestaat naast de voorzitter uit een mix van ondernemers uit de glastuinbouw (4), akkerbouw (2) en veehouderij (2). Verder zijn die evenwichtig gespreid over de vier gemeenten in het werkgebied: Pijnacker-Nootdorp, Lansingerland, Zuidplas en Waddinxveen.
Samenwerken
Tijdens de oprichtingsbijeenkomst hielden zowel Arie Verhorst (voorzitter LTO Noord Zuid-Holland) als Nico van Ruiten (voorzitter LTO Glaskracht Nederland) een toespraak met als thema 'Samenwerken doe je samen'.
Verder ging Van Ruiten in op het plan voor een vernieuwde afzetstructuur in glasgroenten, wat momenteel achter de schermen wordt voorbereid.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Grasshopper 524V42 Zeroturn
2020, P.O.A.
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER - 54A MAAIDEK (ZUI) #692208
Gebruikt, € 10.694
-

4 elements schudder
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Lotus 1325 schudder
1999, P.O.A.
Vacatures
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Donderdag0° / -5°5 %
-
Vrijdag2° / -5°10 %
-
Zaterdag6° / -2°10 %










