Find my cow nieuw in SensOor
Met de functie Find my Cow in de CowManager Sensoor zijn eenvoudig en snel attentiekoeien te vinden in de stal. SensOor communiceert direct met de Android smartphone, waardoor er geen extra routers of andere dure apparatuur nodig zijn.
Met de CowManager SensOor zijn de koeien 24/7 in beeld. Met de nieuwe functie is ook direct te zien waar een dier zich bevindt in de stal. Koeien vinden voor inseminatie of een behandeling is vaak een tijdrovende en een kostbare activiteit. Dit is nu verleden tijd.
De veehouder selecteert de koeien die hij wil vinden. Lopende door de stal verschijnt een overzichtelijke lijst, waarbij de dichtstbijzijnde attentie koe bovenaan verschijnt.
CowManager SensOor
CowManager SensOor is ontwikkeld door Agis Automatisering. SensOor wordt tegelijk met het elektronische oormerk bevestigd. Dit oormerk kan direct voor goedkope universele herkenning in de melkstal worden gebruikt.
CowManager SensOor systeem bestaat uit een sensor aan het oor en bevat vier softwaremodules: Vruchtbaarheid, Gezondheid (met temperatuur), Voeding en vanaf nu de nieuwe optie: Find My Cow.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Vicon Fanex 1404C schudder
2018, € 16.950
-
Lemken Juwel 8 (OLD) #29138
Gebruikt, P.O.A.
-
Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
-
AS Motor 1040 YAK 4WD (BIE) #26685
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
"Wij zoeken jou, natuurlijk!" Een gedreven veldmedewerker met oog voor gezonde landbouw.
Coöperatie Natuurrijk Limburg - Roermond
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Zondag22° / 13°30 %
-
Maandag21° / 14°30 %
-
Dinsdag20° / 14°50 %