Pantera met 1,7 meter bodemvrijheid
Met een bodemvrijheid tot 1,70 meter is de nieuwe Pantera 4502-H in te zetten in hoge maïsbestanden of zonnebloemen zonder het gewas te beschadigen.

De bestuurder kan de complete machine met een druk op de knop van de boordcomputer omhoog zetten tot 1,70 meter bodemvrijheid. De hoogteverstelling is hydraulisch.
In deze verhoogde stand is de spoorbreedte tussen 2,10 en 2,60 meter te verstellen. Ondanks het hogere zwaartepunt blijft de Pantera 4502-H stabiel en is deze in te zetten in de meeste culturen en rijenafstanden.
Kleinere percelen
Een kenmerk van de Amazone-oplossing ligt in het nog steeds brede spectrum van de spoorbreedteverstelling. Voor normaal gebruik, waarvoor de bodemvrijheid van 1,25 meter voldoende is, kan de spoorbreedte tussen 1,80 en 2,40 meter worden ingesteld.
Vooral voor loonbedrijven kunnen hiermee ook voor de standaard toepassingen op kleinere percelen met geringe spoorbreedte optimaal werken. Zij kunnen hun gewasbeschermingsdiensten flexibel aanpassen aan de verschillende klanten en culturen.
Automatisch stuursysteem
Met de Pantera 4502-H worden de toepassingsmogelijkheden voor gewasbescherming aanzienlijk uitgebreid. Een automatisch stuursysteem zorgt ervoor dat de wielen exact tussen de rijen lopen.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350 (ZOB) #692934
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra A114
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (ZND) #692294
Gebruikt, P.O.A.
-
Kuhn GF 8700
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Zondag21° / 5°0 %
-
Maandag21° / 5°10 %
-
Dinsdag21° / 5°10 %