Pantera met 1,7 meter bodemvrijheid
Met een bodemvrijheid tot 1,70 meter is de nieuwe Pantera 4502-H in te zetten in hoge maïsbestanden of zonnebloemen zonder het gewas te beschadigen.
De bestuurder kan de complete machine met een druk op de knop van de boordcomputer omhoog zetten tot 1,70 meter bodemvrijheid. De hoogteverstelling is hydraulisch.
In deze verhoogde stand is de spoorbreedte tussen 2,10 en 2,60 meter te verstellen. Ondanks het hogere zwaartepunt blijft de Pantera 4502-H stabiel en is deze in te zetten in de meeste culturen en rijenafstanden.
Kleinere percelen
Een kenmerk van de Amazone-oplossing ligt in het nog steeds brede spectrum van de spoorbreedteverstelling. Voor normaal gebruik, waarvoor de bodemvrijheid van 1,25 meter voldoende is, kan de spoorbreedte tussen 1,80 en 2,40 meter worden ingesteld.
Vooral voor loonbedrijven kunnen hiermee ook voor de standaard toepassingen op kleinere percelen met geringe spoorbreedte optimaal werken. Zij kunnen hun gewasbeschermingsdiensten flexibel aanpassen aan de verschillende klanten en culturen.
Automatisch stuursysteem
Met de Pantera 4502-H worden de toepassingsmogelijkheden voor gewasbescherming aanzienlijk uitgebreid. Een automatisch stuursysteem zorgt ervoor dat de wielen exact tussen de rijen lopen.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra voorlader consoles
Gebruikt, € 1.750
-

Kuhn FC883-FF vlindermaaier
2014, P.O.A.
-

John Deere 6920 trekker
Gebruikt, € 29.500
-

JOHN DEERE 1570 INCL 72" RD MAAIDEK (MOL) #781072
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Vrijdag19° / 11°5 %
-
Zaterdag20° / 14°70 %
-
Zondag18° / 13°85 %















