EHS Lage Oude Veer in boerenhanden
De 11 hectare begrensde EHS langs het Lage Oude Veer in Anna Paulowna komt waarschijnlijk in bezit van een agrariër.
Volgens Landschap Noord-Holland, dat de grond wilde kopen voor natuurontwikkeling, is daarvoor een voorlopig koopcontract al getekend.
‘Waarschijnlijk is die koop op 1 oktober definitief’, aldus een woordvoerder van Landschap Noord-Holland (LNH).
Niet opgeven
‘Daarmee geven wij het plan voor natuurontwikkeling langs Lage Oude Veer nog niet op’, zegt de woordvoerder. ‘Wellicht kunnen wij daarna de grond van de boer kopen of wordt deze te koop aangeboden.’
Het aanvankelijke plan voor natuurontwikkeling behelst vijftig hectare. Omdat 39 hectare hiervan agrarisch productiegebied is, is LTO Noord hier tegen.
Nieuw plan
LNH heeft vorige week het verzoek gekregen van gemeente Hollands Kroon om een nieuw plan voor natuurontwikkeling te maken, dat zich beperkt tot de 11 hectare EHS.
Het oorspronkelijke plan is strijdig verklaard met het bestemmingsplan.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Voorlader Quicke X4S met console
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra N121 H3
Gebruikt, P.O.A.
-

Fendt 826 S4 Vario Profi Plus+ RTK
2015, P.O.A.
-

Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Zaterdag21° / 14°20 %
-
Zondag18° / 16°35 %
-
Maandag19° / 11°5 %











