PvdA Westerveld: verbod metam-natrium
PvdA Westerveld wil een definitief verbod op het grondontsmettingsmiddel metam-natrium. Volgens de partij is het risico voor vooral omwonende kinderen niet uitgesloten.
Ook moedigt een definitief verbod volgens de PvdA gebruikers aan vaart te maken met het ontwikkelen en toepassen van alternatieven.
Bovendien doet een slepende discussie over metam-natrium het beeld van Westerveld als een aantrekkelijke vakantiebestemming geen goed. PvdA Westerveld sprak hier zaterdag over met Tweede Kamerlid Lutz Jacobi, eveneens PvdA..
Tijdelijk verbod
Staatssecretaris Sharon Dijksma (EZ) kondigde eind mei een tijdelijk verbod af voor het gebruik van het grondontsmettingsmiddel metam-natrium. Het verbod geldt tot 15 augustus mits de dossierhouders op tijd aanvullende informatie aanleveren voor een herbeoordeling.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn FC883-FF vlindermaaier
2014, P.O.A.
-

T7.315 Heavy Duty New Generation PLM12
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6610
2000, P.O.A.
-

Valtra Q285 trekker
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Weer
-
Dinsdag13° / 11°75 %
-
Woensdag12° / 11°20 %
-
Donderdag10° / 7°10 %













