PvdA: zzp-er in nood
De PvdA wil onderzoek naar de inkomenspositie van zzp-ers. Deze beroepsgroep zou erg te lijden hebben onder de economische crisis.
Deze week meldde dagblad Spits dat steeds meer zelfstandigen zonder personeel de hulp inroepen van de voedselbank. Naar aanleiding van dat bericht stelt Kamerlid Mei Li Vos vragen aan de ministers van EZ en van SZW.
Vrijstelling heffingen
Ze wil onder meer weten in hoeverre gemeenten zzp-ers met een laag inkomen vrijstelling geven van lokale heffingen. Gemeenten zouden ook actiever kunnen wijzen op de mogelijkheden van de (bijzondere) bijstand.
Om de ontwikkelingen in het inkomen van zzp-ers beter in beeld te krijgen, zou het kabinet daar onderzoek naar moeten doen, aldus Vos. Eventueel kan ook recent onderzoek van bijvoorbeeld het Economisch Instituut voor het Midden- en Kleinbedrijf worden geactualiseerd.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners




Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (ZOB) #692701
Gebruikt, € 5.247
-
John Deere Tractor 7260R (WD) #58387
Gebruikt, P.O.A.
-
Gebruikt, P.O.A.
-
Lemken Ploeg Vari-Opal 7 (MM) #510226
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zaterdag29° / 19°55 %
-
Zondag22° / 14°20 %
-
Maandag22° / 12°10 %