LTO Glaskracht blij met Brussels besluit
LTO Glaskracht Nederland is blij dat Brussel ruimte biedt voor toepassing van het verlaagde tarief van de energiebelasting. Voorzitter Nico van Ruiten wijst erop dat een hogere energiebelasting veel tuinders in financiële problemen zou brengen.
De Europese Commissie gaf Nederland groen licht voor het handhaven van het lage belastingtarief tot 2024. Van Ruiten noemt dat een juiste beslissing, die de tuinbouw ruimte geeft om door te gaan met energiebesparing.
Koersvast
'Onze sector haalt jaarlijks de eerder vastgestelde CO2-doelstellingen. En we laten met het Energie Besparingssysteem Glastuinbouw zien dat we koersvast zijn op de route naar een minder milieubelastende glastuinbouw', verzekert Van Ruiten.
'Het verleden heeft bewezen dat een hogere belasting niet nodig is om de glastuinbouw extra aan te zetten om energie te besparen', zegt de voorzitter van LTO Glaskracht Nederland.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lemken Vari-Europal 5 (LIE) #692629
Gebruikt, € 7.000
-

Grasshopper 524V42 Zeroturn
2020, P.O.A.
-

Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (MOL) #781586
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Woensdag20° / 12°95 %
-
Donderdag18° / 13°90 %
-
Vrijdag18° / 11°65 %












