Coöperatie Local2local opgericht
De coöperatie Local2local die gezamenlijk een breed pakket streekproducten uit de Kromme Rijnstreek in de markt moet zetten, wordt vanavond definitief opgericht.

Er sluiten zich 25 regionale ondernemers bij aan, waaronder een twintigtal uit de agrarische sector. Het eerste punt dat inmiddels al beleverd wordt door Local2local is de winkel van restaurantketen Haje in het Streektransferium langs de A27 bij Houten.
Het bedrijf van Geke van Garderen neemt de coördinatie en logistieke planning van alle leveringen op zich. De coöperatie vindt het een pluspunt om gezamenlijk op te treden zodat klanten met slechts één aflevermoment en één factuur te maken krijgen.
Assortiment
Het assortiment van Local2local bestaat uit onder meer zuivel, vlees, groenten, fruit, sappen en broodproducten. Er wordt ook nagedacht over andere manieren om de consument te vinden.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere 328A achtermaaier met kneuzer
2012, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z515E ZEROTURN (BV) #692156
Gebruikt, P.O.A.
-
Valtra A114
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker Z997R (BV) #690365
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Dinsdag22° / 7°5 %
-
Woensdag18° / 9°10 %
-
Donderdag14° / 8°30 %