Herstructurering bollenstreek op gang
De herstructurering van de Duin- en Bollenstreek boekt belangrijke voortgang. Dat heeft de Greenport Ontwikkelingsmaatschappij (GOM) vandaag gemeld bij de presentatie van het jaarverslag 2013.
Op de grote herstructureringslocaties Bulb Trade Park in Noordwijkerhout voor handelsbedrijven en het Greenhousepark in Rijnsburg voor glastuinbouwbedrijven komt de kavelverkoop op gang. Op het Bulb Trade Park is het eerste bedrijf in aanbouw.
Daarnaast heeft het GOM een contracteringsportefeuille opgebouwd van onder meer 23 hectare bollengrondcompensatie en 8 hectare sloop van verouderde opstallen.
Bollenareaal
Verder heeft GOM in 2013 1,5 verrommeling opgeruimd en ruim 7 hectare nieuwe eerste klas bollengrond gerealiseerd. Het totale bloembollenareaal in de Greenport is sinds 2011 toegenomen met zo'n 15 hectare.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn FC883-FF vlindermaaier
2014, P.O.A.
-

JOHN DEERE 3039R COMPACTTREKKER (REU) #694696
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH PUMA 160 CVX
2014, P.O.A.
-

Case IH JX 90
2007, P.O.A.
Vacatures
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam










