'Ook in de winter ganzen schieten'
Als er in de winterperiode ganzenschade ontstaat op overjarig grasland, dan moet aan schadebestrijding gedaan kunnen worden.
Tot die conclusie komt het ganzenafstemmingskader (GAK) in Gelderland.
Het GAK, waarin lokale Gelderse jagers-, landbouw- en natuurorganisaties zijn vertegenwoordigd, heeft een voorstel met woorden van gelijke strekking gestuurd aan de Faunabeheereenheid Gelderland (FBE).
Deze vergadert op 25 april over de ganzenaanpak in Gelderland en moet een advies daarover opstellen voor provincie Gelderland.
Ganzenschade
‘Als er geen geld is om ganzenschade te vergoeden, dan moet je kunnen ingrijpen als er schade ontstaat, ook in de winter wanneer er eigenlijk niet op ganzen gejaagd mag worden vanwege een rustperiode voor ganzen’, zegt Dirk Dekker die namens LTO Gelderland in het GAK zit.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Triltandcultivator (LIE) #694500
Gebruikt, € 449
-

Pottinger Servo 4000P wentelploeg (HIL) #779280
Gebruikt, P.O.A.
-

Valtra T 144 active met voorlader
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X380 ZITMAAIER INCL 42M MAAIDEK (MID) #692957
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL
Bestuurslid Vakgroep Konijnenhouderij
LTO Nederland - NL
Directeur Verenigingsbureau VAB
VAB - NL
Weer
-
Zaterdag11° / 7°20 %
-
Zondag11° / 8°80 %
-
Maandag11° / 7°70 %











