COV: vol gas verdere kwaliteitsverbetering
De Nederlandse vleessector zet vol in op verdere kwaliteitsverbetering. Dat meldt de Centrale Organisatie voor de Vleessector (COV) naar aanleiding van het rapport van de Onderzoeksraad voor Veiligheid.
De onderzoeksraad signaleert in haar vandaag gepubliceerde rapport enkele belangrijke knelpunten in de vleesketen en het toezicht daarop door de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit.
'De Nederlandse vleessector produceert veilig vlees van hoge kwaliteit. De bedrijfstak zet zich dagelijks in om afnemers en consumenten hiervoor maximale garanties te bieden', verklaart de COV.
Ingeslagen weg
Het rapport is voor de vleessector - in eerste reactie - aanleiding om waar mogelijk te versnellen op de ingeslagen weg van verdere kwaliteitsverbetering.
'Voor bedrijven die hierin niet mee kunnen of willen, is geen plek meer in de voedingsmiddelenketen', verzekert de brancheorganisatie.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger schudder HIT 13120HT
Nieuw, € 34.750
-

Kuhn Gf 10812 T
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE 3038E COMPACTTREKKER (ZUI) #777845
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 360M
2014, € 4.750
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Zaterdag20° / 9°5 %
-
Zondag20° / 10°5 %
-
Maandag20° / 11°5 %

















