Geothermie De Lier van start
Het aardwarmteproject van twee tomatenbedrijven in De Lier is van start gegaan met de voorbereidingen voor het boren tot een diepte van ongeveer 2.600 meter.
De opdrachten voor de aanleg van conductorbuizen en de boorlocatie voor Geothermie De Lier zijn eind 2013 verstrekt. De verwachting is dat in april de boorwerkzaamheden starten.
Het aardwarmteproject is een samenwerking van de bedrijven Harting Holland en A. de Bruijn en zn, beide in De Lier. Uiteindelijk is het project bedoeld om energie te winnen voor in totaal 47 hectare tomaten.
Conductorbuizen
De gaten voor de conductorbuizen zijn afgelopen maand geboord. Deze buizen zijn geplaatst tot 135 meter onder het maaiveld voor het beschermen van watervoerende bodemlagen.
De komende periode wordt een betonnen boorvloer aangelegd. De uiteindelijke boordiepte wordt geschat op 2.600 meter.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6150R (BS) #90176
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (WCH) #60943
Gebruikt, € 5.247
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (HA) #692283
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Professionele zitmaaier / tuintrekker X950R (LH) #694586
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Donderdag23° / 14°10 %
-
Vrijdag24° / 11°5 %
-
Zaterdag23° / 15°20 %