WUR: akkoord Zegveld win-winuitkomst
De verkoop van proefboerderij Zegveld aan de coöperatie van westelijke boeren is volgens Wageningen UR (WUR) een 'win-winuitkomst'.
'We zijn blij dat de verkoop rond is. Wij willen de boerderij afstoten en de partij die het graag wil hebben, heeft het', meldt WUR-woordvoerder Simon Vink.
Wageningen UR bekijkt van geval tot geval of de universiteit openstaat voor samenwerking op onderzoeksgebied met de proefboerderij Zegveld of het Veenweiden Innovatie Centrum.
Samenwerkingsprojecten
'Wij concentreren het dairy-onderzoek in Leeuwarden, maar staan open voor samenwerkingsprojecten', licht Vink die keuze toe.
'Het geld dat met de verkoop is gemoeid, steken we in het melkveefonds voor onderzoek. Dat hebben we opgericht met LTO. Het gaat er om de sector vooruit te helpen.'
· Lees meer hierover deze zaterdag in Nieuwe Oogst.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners


Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland T6.155 Electro Command
2014, P.O.A.
-
Kubota M6060
2016, P.O.A.
-
Fella 270 achtermaaier met kneuzer
2008, P.O.A.
Weer
-
Zaterdag19° / 6°5 %
-
Zondag19° / 7°0 %
-
Maandag20° / 6°10 %