Opheusden CO2 neutraal
Opheusden is, door alle aanwezige bomen, CO2 neutraal. Dat stelde Theo Berntzen van Sepa Green bij de opening van de vakbeurs Expo Treee Centre Opheusden (TCO) in Dodewaard.
Bij de opening van de tweede editie van de laanbomenbeurs hingen Theo Berntzen van Sepa Green en beursvoorzitter Wim Crum gisteren een groot energielabel aan de Moree-boom.
Het energielabel toont welke bijdrage de bomen leveren aan de opname van CO2. Een uniek gegeven is dat Opheusden, door alle aanwezige bomen, CO2 neutraal is. Berntzen: 'Nijmegen wil, ter vergelijking, pas in 2032 CO2-neutraal zijn. Opheusden is dat nu al.'
Sortimentsbos
In het centrum van de beurs kunnen de bezoekers genieten van het sortimentsbos. Dit bos is mede mogelijk gemaakt door Sepa Green, die alle bomen van een energielabel heeft voorzien.
Met het beursthema Tree Energy wordt nog eens extra benadrukt dat bomen en planten noodzakelijke energie leveren aan mens en milieu.
Voor Sepa Green was dit de voornaamste reden om het sortimentsbos voor twee jaar te sponsoren, aldus Theo Berntzen, commercieel directeur van Sepa Green.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 175 trekker (BRU) #708889
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn FC280F Frontmaaier
1999, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (BEN) #781548
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8 (ZIJ) #781622
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Onderzoeker Melkveehouderij
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Voorzitter van de landelijke vakgroep Vleesveehouderij
LTO Nederland - NL
Agriwerker
Stichting Proefboerderijen Noordelijke Akkerbouw - Munnekezijl, Noordoost-Friesland
Weer
-
Maandag25° / 18°0 %
-
Dinsdag23° / 15°5 %
-
Woensdag24° / 13°50 %












