Kaas FrieslandCampina wint prijzen
Twee kazen van FrieslandCampina Cheese zijn, naar nu bekend is gemaakt, in de prijzen gevallen op de Nantwich International Cheese Awards in het Verenigd Koninkrijk.
De kazen 'Vermeer' en 'Frans Hals' wonnen goud. Deze kazen maken deel uit van de ‘A Dutch Masterpiece’-lijn. Onder deze merknaam worden deze kazen sinds eind jaren ’90 gemaakt.
Vermeer werd bekroond in de klasse ‘light kazen met een vetgehalte van 17-24%’ en werd verkozen tot ‘beste kaas met gezondheidsvoordelen’. In de klasse ‘harde geitenkaas’ won de Frans Hals kaas goud.
Kaaskeuring
Deze jaarlijks terugkerende kaaskeuring vond plaats op 31 juli 2013. Het was de 116de keer dat de internationale kaaswedstrijd in Nantwich plaatsvond. In totaal namen 600 kaasmakers uit 27 landen deel.
Een internationale jury, bestaande uit experts op het gebied van kaas, heeft 4.285 kazen geproefd en beoordeeld uit de hele wereld.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Front PTO valtra 4 serie
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere X948 zitmaaier (MOL) #31306
Gebruikt, P.O.A.
-

Gandy P45 Forage Granulaatdoseerapparaat
2015, € 950
-

Case IH MAXXUM 115
2014, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Donderdag17° / 13°90 %
-
Vrijdag18° / 11°65 %
-
Zaterdag19° / 9°20 %











