Hooizolder verbouwd tot expositieruimte
Tonnie en Lucie Nahuis in Beltrum verbouwden het achterhuis van hun boerderij Het Noasman tot expositieruimte. Sinds april zijn er exposities te zien, waaronder foto’s, schilderijen en aquarellen.
Het dak van het achterhuis was toe aan groot onderhoud en de deel werd alleen benut voor opslag. De ondernemers maakten op de deel een bezoekersruimte met toiletten om groepen te kunnen ontvangen.
Boven op de voormalige hooizolder is het gedeelte voor exposities gekomen. Volgens Lucie Nahuis is er in de omgeving behoefte aan tentoonstellingen van fotografen, schilders, kunstenaars en verzamelaars.
Tentoonstellingen
Inmiddels zijn de eerste tentoonstellingen van fotografen te zien. Bezichtiging is alleen in het weekend mogelijk.
De aanvraag voor een bestemmingsplanwijziging van de verblijfsrecreatie zit nog in de pijplijn bij de gemeente. De ondernemers hebben goede hoop op een vergunning.
• Lees meer hierover deze zaterdag in Nieuwe Oogst, edities LTO Noord
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn FC883-FF vlindermaaier
2014, P.O.A.
-

John Deere 6R 215 trekker (WIJ) #779286
Gebruikt, € 167.500
-

Case IH LUXXUM 100
2017, P.O.A.
-

Deutz-Fahr 11041
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Medewerker bedrijfsplannen en subsidies
EVO Kompas - Oirschot
Vrachtwagenchauffeur CE Dagdienst Fulltime / Parttime
Limax BV - Horst, Horst Aan De Maas
(Senior) Agrarisch Vastgoed Adviseur
Klaver Agrarisch Vastgoed - Nieuwe Niedorp, Hollands Kroon
Weer
-
Woensdag20° / 12°95 %
-
Donderdag18° / 13°90 %
-
Vrijdag18° / 11°65 %














