Fusie COM en Federatie Agrotechniek
Centraal Orgaan Mechanisatiebedrijven (COM) en Federatie Agrotechniek gaan fuseren. De nieuwe vereniging gaat op 25 juni van start.
Samen vormen beide organisaties de nieuwe branchevereniging voor de verschillende afdelingen binnen de Nederlandse mechanisatiebranche: landbouwtechniek, veehouderijtechniek, groentechniek, tuinbouwtechniek en industrie & intern transport.
Met de fusie behartigt één krachtige partij de verschillende en overeenkomstige belangen van fabrikanten, importeurs en dealers, zoals lobby, opleiding, kentekening, keuring, kennis en dergelijke.
Fusietraject afgrond
De officiële oprichting van de nieuwe vereniging, de bekendmaking van de naam en de benoeming van bestuursleden is op 25 juni. Het fusietraject, aangestuurd door fusiebegeleider Kees van Delft, is daarmee afgerond.
Op die dag geeft het bestuur een toelichting op de achtergronden van de fusie en de doelen die de nieuwe organisatie zich heeft gesteld.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Fendt 826 S4 Vario Profi Plus+ RTK
2015, P.O.A.
-

Lely Splendimo 900MC vlindermaaier
2015, P.O.A.
-

KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
-

Lely Splendimo 320MC
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Weer
-
Zondag20° / 13°5 %
-
Maandag22° / 12°0 %
-
Dinsdag22° / 12°5 %










