Eén beleid buitengebied Hoeksche Waard
Na een bustour langs boerderijen op de Hoeksche Waard afgelopen woensdag kijken 24 raadsleden naar eigen zeggen met andere ogen naar het polderlandschap. Er moet dan ook eenzelfde beleid voor het hele buitengebied van de Hoeksche Waard, luidde de conclusie.
De tour was georganiseerd door LTO Noord Hoeksche Waard en Stichting Landelijk Erfgoed Hoeksche Waard. Die willen beide eenzelfde beleid voor het buitengebied op het eiland.
De politici kregen voorbeelden van geslaagde en minder geslaagde herbestemming en nieuwbouw te zien.
Landelijk Erfgoed
Dat gebeurde door voorzitter Basjan Niemansverdriet van LTO Noord Hoeksche Waard en Willy Spaan van Stichting Landelijk Erfgoed Hoeksche Waard.
Zij toonden de gebiedskenmerken en vertelden over de problemen rond nieuwbouw, sloop en renovatie.
Herbestemming
Centraal stonden de thema’s herbestemming van boerderijen buiten agrarisch bedrijf, verbreding en nieuwbouw bij boerderijen.
Het gezelschap bezocht onder meer een boerderij die geheel duurzaam volgens het principe ‘Cradle-to-cradle’ is verbouwd en ingericht als woonboerderij.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
-

Case IH MAXXUM 115
2014, P.O.A.
-

Deutz Fahr 6185 TTV (STE) #779278
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6125R (STE) #59945
Gebruikt, € 55.000
Vacatures
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Onderzoeker Agro-ecologie en Biodiversiteit
Louis Bolk Instituut - Bunnik
Weer
-
Zondag20° / 13°0 %
-
Maandag22° / 12°5 %
-
Dinsdag22° / 12°5 %













