Meer bloemen langs Zuid-Hollandse akkers
In totaal doen er dit jaar 124 boeren van de Hoeksche Waard en Goeree-Overflakkee mee met de agrorandenregeling van waterschap Hollandse Delta.
Samen is die groep goed voor 545 kilometer gras- en bloemenranden. Dat is 39 kilometer meer dan in 2012.
Zo'n 90 procent van de agroranden bestaat uit grasranden. De overige 10 procent zijn bloemenranden.
Bloemenranden
Het onderhoud van bloemenranden is intensiever dan van grasranden. Daar staat echter een hogere vergoeding tegenover voor de boeren. Provincie Zuid-Holland en het waterschap financieren de agroranden.
De gemeenten op Hoeksche Waard en Goeree-Overflakkee zorgen voor het bloemenzaad en het inzaaien daarvan.
Aflopen
De huidige agrorandenregeling loopt dit jaar af, meldt Hollandse Delta. Later dit jaar wordt duidelijk of het mogelijk is met een nieuwe regeling de financiering van de agroranden voort te zetten.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

AS Motor 1040 YAK 4WD (WOL) #26685
Gebruikt, P.O.A.
-

Iseki TM 3185 compacttractor
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HIL) #692301
Gebruikt, € 3.950
-

GA7301
Gebruikt, € 5.500
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Maandag11° / 7°95 %
-
Dinsdag13° / 6°85 %
-
Woensdag13° / 8°20 %











