Paardenvlees ook in Iglo-maaltijd
In de chili con carne van Iglo zit paardenvlees. Het concern heeft het product, de Chili Con Carne met rijst van 400 gram, uit de verkoop gehaald. Dat maakte Iglo vandaag bekend.

Iglo had een onderzoek ingesteld naar alle producten waarin rundvlees is verwerkt, sinds het paardenvleesschandaal begon. Bij de chili, die wordt geproduceerd door het Belgische Frigilunch, bleek dat er paarden-DNA in de maaltijd zat. Terwijl de maaltijd volgens het label rundvlees zou moeten bevatten.
Onacceptabel
Iglo benadrukt dat de voedselveiligheid niet in het geding is, maar vindt het desondanks onacceptabel. De chili zal niet meer in de schappen verschijnen tot het onderzoek van Iglo Foods is afgerond en het bedrijf 'weer volledig vertrouwen heeft in de leverancier'.
Geld terug
Consumenten die het product hebben gekocht, kunnen contact opnemen met Iglo om het aankoopbedrag terug te krijgen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Jako W600H weidesleep 6mtr.
Gebruikt, P.O.A.
-
New Holland BOOMER 25
2019, € 12.500
-
John Deere 6090M trekker (HEN) #691710
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt 309CAI
2006, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Woensdag17° / 12°80 %
-
Donderdag22° / 14°20 %
-
Vrijdag25° / 13°25 %