LTO in Samenwerking MijnbouwSchade
			LTO Noord gaat samen met andere partijen in Groningen de belangen van bewoners en bedrijven behartigen in Samenwerking MijnbouwSchade. Doel is het uitwisselen van zorgen en ontwikkelingen rond gaswinning.
		
 
		De huidige situatie en verwachtingen rond de aardbevingen door gaswinning vragen om een krachtig en eensgezind geluid vanuit het gebied.
Maar ook om een organisatie die namens het gebied een sterke positie inneemt binnen het huidige krachtenveld, stelt Samenwerking MijnbouwSchade.
Leefbaarheid
De hoofdlijnen van de samenwerking zijn veiligheid in het bied, leefbaarheid, economie en communicatie. 'De zaken verdienen de hoogste prioriteit, zowel voor de nabije als verre toekomst van ons gebied.'
Naast LTO Noord, zijn de Vereniging Groninger Bodem Beweging, Stichting Compensatie Bodemdaling, Gronings Particulier Grondbezit, Groninger dorpen en de Groninger gemeenten vertegenwoordigd in Samenwerking Mijnbouwschade.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
		 
			
		
		
		Meer marktprijzen
    
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
- 
					 John Deere 6100M trekker (DAA) #697386Gebruikt, P.O.A. 
- 
					 John Deere 6420 S met voorladerGebruikt, P.O.A. 
- 
					 JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HIL) #692300Gebruikt, € 3.950 
- 
					 Pottinger Jumbo 8010L2016, P.O.A. 
Vacatures
- Beleidsmedewerker Boomkwekerij- Royal Anthos - Hillegom
- Teamleider teelt- IBN - Schaijk
- Technisch Specialist- Pater Bloembollen - Spierdijk
- Internationaal Accountmanager- Schaap Holland BV - Biddinghuizen
- Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw- Nieuwe Oogst - NL
Weer
- 
	Zaterdag15° / 10°80 %
- 
	Zondag13° / 9°60 %
- 
	Maandag13° / 7°40 %




 
								 
								 
								 
								 
								



 
					 
					 
					 
					


