Eerste Streekmarkt Binnenveld succes
Een kleine 1.000 bezoekers bezochten zaterdag de Streekmarkt in Bennekom. 'Een groot succes', aldus Agrarische Natuur Vereniging (ANV) Het Binnenveld. De ANV hield voor het eerst deze streekmarkt.
Ondanks het druilerige weer wisten veel belangstellenden boerderij De Hooilanden te vinden. In de koeienstal en de ontvangstruimte waren de ondernemers uit het Binnenveld met hun streekproducten aanwezig.
Variërend van honing, droge worst en geitenkaas tot compleet samengestelde (kerst)pakketten. Het hoogtepunt van de Streekmarkt was 'het varken op de leer', dat door de slager vakkundig werd uitgebeend.
Belangstelling voor gebied
Ook op de open boerderijdagen die Het Binnenveld in juni hield, was de opkomst van bezoekers boven verwachting.
'Hieruit blijkt dat er grote belangstelling is voor dergelijke evenementen in het gebied. Wij zijn dan ook erg tevreden,' laat ANV Het Binnenveld weten.
Paassfeer
Het Binnenveld wil vaker dergelijke dagen organsieren. De volgende streekmarkt is waarschijnlijk in de paassfeer.
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Holaras Jumbo HK-HUS kuilverdeler
2024, P.O.A.
-
Fendt 728 Gen7 Power+
2024, P.O.A.
-
T7.315 Heavy Duty New Generation PLM12
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger Novacat 305 3-puntsmaaier
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Maandag23° / 11°10 %
-
Dinsdag23° / 8°10 %
-
Woensdag21° / 9°5 %