Biogastrekkers Valtra in serie
Valtra start in de loop van 2013 op beperkte schaal met de serieproductie van biogastrekkers. Valtra is de eerste trekkerfabrikant ter wereld die met de serieproductie van biogastrekkers gaat beginnen.
Valtra heeft zich de afgelopen jaren systematisch beziggehouden met onderzoek en ontwikkeling op het gebied van biogastrekkertechnologie. In de zomer van 2010 werd er een 4-cilinder protype-biogastrekker van de N-serie onthuld, in de herfst van 2011 gevolgd door een 6-cilinder biogastrekker van de T-serie.
N101
De 110 pk sterke N101 is gekozen als model voor serieproductie op beperkte schaal. Deze Dual Fuel-trekker is geschikt voor zowel biogas of aardgas (transportkwaliteit) als diesel. Bij Dual Fuel-motoren wordt er een mengsel van biogas en diesel in de cilinders gespoten. De kleine hoeveelheid diesel verbrandt onder compressie, terwijl 70 tot 80 % van het vermogen door het biogas wordt geleverd. De trekker is ook geschikt voor uitsluitend diesel als er geen biogas beschikbaar is.
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6830 trekker (BEN) #87517
Gebruikt, P.O.A.
-

Steyr 650
1977, P.O.A.
-

Kverneland Taarup 80110 schudder
2010, P.O.A.
-

Krone KW 6.40/6 schudder (BIE) #775108
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Weer
-
Zaterdag22° / 11°20 %
-
Zondag20° / 15°85 %
-
Maandag22° / 12°5 %











