TrekkerScan heeft voordelen
Centraal Orgaan Mechanisatiebedrijven (COM), Federatie Agrotechniek en SKL willen periodieke trekkerkeuringen stimuleren. Daarom geven ze tijdens de AgroTechniek Holland (ATH) de aftrap voor een nieuw initiatief: TrekkerScan, gegarandeerd goed!
Bij veel eindgebruikers leeft ten onrechte het gevoel dat regelmatig onderhoud en keuren van een trekker uitsluitend een vervelende kostenpost is.
In de praktijk blijkt echter dat het wel degelijk aantoonbare voordelen heeft. Denk aan minder kans op stilstand, hogere brandstofbesparing, veilig werken en een hogere inruilwaarde.
Campagne voeren
Het nieuwe initiatief TrekkerScan, gegarandeerd goed! wijst de eindgebruiker vooral op deze voordelen. Tijdens Agrotechniek Holland gebeurt dat in het paviljoen 'Werkplaats van de Toekomst.'
Na ATH zullen het COM, Federatie Agrotechniek en SKL via andere kanalen campagne voeren voor een goed, gedegen en gedragen systeem van trekkerkeuringen.
Gratis scan
Tijdens AgroTechniek Holland kunnen bezoekers een gratis TrekkerScan winnen. De actie staat vermeld in de folder die op de beurs wordt uitgedeeld.
• Lees alle berichten over deze mechanisatiebeurs in het www.nieuweoogst.nu/scripts/edoris/edoris.dll?tem=LTO_TEXT_VIEW&doc_id=1738160&h=ATH 2012ATH-dossier
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra M130 (AKK) #697139
Gebruikt, € 21.450
-

Toro ZS 4200T
2012, P.O.A.
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER - 54A MAAIDEK (ZUI) #692208
Gebruikt, € 10.694
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER (LIE) #695557
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Vacature veldmedewerker Agrarisch Natuur en Landschapsbeheer (ANLb)
BoerenNatuur Brabant Oost - NL
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Weer
-
Zaterdag12° / 7°95 %
-
Zondag10° / 6°95 %
-
Maandag11° / 7°70 %











