Helft subsidie zonnepanelen benut
Het Agentschap NL heeft inmiddels bijna 20.000 subsidieaanvragen voor zonnepanelen binnen. Daarmee is ruim de helft van de subsidieregeling die voorkomt uit het Lenteakkoord benut.
Dat meldt een woordvoerder van Agentschap NL. Alle verzoeken tot nu toe zijn bij elkaar goed voor ongeveer € 11,3 miljoen aan subsidie. In totaal is er voor de subsidie en uitvoering van de regeling dit jaar maximaal € 22 miljoen beschikbaar.
Kritiek
Sinds begin juli kunnen particulieren van de overheid maximaal € 650 krijgen bij het plaatsen van zonnepanelen. De subsidie geldt voor de panelen, niet voor randapparatuur en installatie. De regeling kreeg veel kritiek te verduren, omdat het lang onduidelijk was hoe deze precies uitgevoerd ging worden. Daardoor stelden mensen de aankoop van zonnepanelen uit.
Het kabinet heeft de subsidieregeling ingesteld, omdat VVD, CDA, D66, GroenLinks en ChristenUnie in hun Lenteakkoord hebben afgesproken particulieren te stimuleren zonnepanelen te kopen voor hun eigen energiebehoefte.
ANP
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
KVERNELAND 150B 100-4 PLOEG (HAE) #24473
Gebruikt, € 14.900
-
Joskin weilandbloter 2.75
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere 328A achtermaaier met kneuzer
2012, P.O.A.
-
Kuhn GF8501TO schudder
2006, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Woensdag18° / 12°80 %
-
Donderdag20° / 14°20 %
-
Vrijdag24° / 13°25 %