Winst Rabobank heel wat lager
De Rabobank merkt de gevolgen van de crisis. De winst is in het afgelopen halfjaar flink gedaald, zo meldde de bank vandaag.
De Rabobank Groep boekte in de eerste helft van 2012 een nettowinst van € 1,3 miljard. Dat is een daling van 29% ten opzichte van het relatief goede eerste halfjaar van 2011.
Sterk
Volgens de directie is deze winst over een langere tijd gezien ‘een passend resultaat.’ De solvabiliteit en de liquiditeitspositie van de Rabobank blijven onverminderd sterk. Met een eigen vermogen van € 45 miljard is de Rabobank een van de best gekapitaliseerde banken ter wereld.
Bestuursvoorzitter Piet Moerland wees er op dat de schuldencrisis relatief weinig gevolgen heeft voor zijn bank. De Rabobank heeft voor € 252 miljoen aan staatsobligaties die zijn uitgegeven door landen als Griekenland, Spanje en Italië.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 6R 215 trekker (ETT) #779286
Gebruikt, € 167.500
-

Kverneland Taarup 80110 schudder
2010, € 7.250
-

John Deere 6R 215 trekker (REU) #780589
Gebruikt, € 173.500
-

John Deere 6130R AP 40 km (ZIJ) #704777
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zaterdag21° / 6°10 %
-
Zondag19° / 8°10 %
-
Maandag13° / 5°50 %











