Glastuinders Huissen verplaatsen bedrijf
Zandvoort Flowers en gebroeders Rikken maken gebruik van de verplaatsingsregeling van Gelderland. Ze ondertekenden met gedeputeerde Van Dijk en burgemeester De Vries van Lingewaard een overeenkomst.
Die past in de herstructurering van het gebied Huissen-Angeren. De tuinders kregen ondersteuning van Projectbureau herstructurering glastuinbouw Huissen-Angeren.
Volgens Van Dijk laat dit zien dat gemeente en provincie samen de glastuinbouwsector kunnen ondersteunen. 'De glastuinbouw is belangrijk voor Gelderland. Continuïteit is heel belangrijk. Daar zijn goede ondernemers voor nodig.'
Uitbreiden
Voor Zandvoort Flowers betekent de overeenkomst dat het bedrijf centraliseert in Huissen en aan de Steenbergerveld kan uitbreiden naar 4 hectare.
Voor Rikken betekent het verplaatsing van een vestiging in het herstructureringsgebied naar het bestaande bedrijf op Bergerden, waarmee zij hun areaal glas uitbreiden naar 6 hectare.
Plannen
Meer tuinders in herstructureringsgebied Huissen-Angeren hebben plannen. Verwacht wordt dat dit leidt tot zo’n 30% aan herstructurering.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners

Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X350R (EL) #691990
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z370R ELECTRIC (BV) #692160
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z320R (MM) #692210
Gebruikt, € 5.917
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X107 (SO) #688719
Gebruikt, € 3.289
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zaterdag22° / 5°0 %
-
Zondag23° / 7°0 %
-
Maandag23° / 8°0 %