'Aanpassen EHS-grens zaak Flevoland'
EL&I-staatssecretaris Henk Bleker gaat inhoudelijk niet in op vragen van Esther Ouwehand (PvdD) over het bericht dat provincie Flevoland grenzen van de Ecologische Hoofdstructuur (EHS) aanpast voor een vestiging van een Kentucky Fried Chicken-filiaal.
'De provincies zijn verantwoordelijk voor het herbegrenzen en herijken van de Ecologische Hoofdstructuur', meldt Bleker.
Ouwehand veronderstelt dat het betreffende gebied deel uit maakt van de EHS omdat het van ecologische waarde is voor het netwerk en bijdraagt aan de verbinding van natuurgebieden. Zij veronderstelt dat de wijziging op economische gronden wordt doorgevoerd en niet op basis van ecologische afwegingen.
Essentiële rol
Daarom wilde Ouwehand van Bleker weten of hij de mening deelt dat de EHS een essentiële rol speelt in het behoud van soorten en populaties en dat het zomaar schrappen of het verplaatsen van stukken grond om andere dan ecologische redenen afbreuk hieraan doet.
Bleker verwijst Ouwehand voor een antwoord echter naar provincie Flevoland.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6R 150 trekker (MOL) #783208
Gebruikt, P.O.A.
-

John Deere 6M 155 trekker (ZAN) #781926
Gebruikt, P.O.A.
-

Kuhn GF10601TO schudder
2008, € 6.250
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag9° / 2°5 %
-
Vrijdag9° / 1°5 %
-
Zaterdag8° / 1°15 %










