Eerste voorstellen 'Boeren in het Vechtdal'
Platform ‘Boeren in het Vechtdal' heeft sinds mei 2012 al meer dan 10 projectideeën ontvangen.
De diversiteit aan onderwerpen is groot en loopt uiteen van agrarisch natuurbeheer tot recreatie bij de boer, zorgboeren, streekproducten en kavelruil.
Criteria
De voorstellen zijn begin juli getoetst aan vooraf vastgestelde criteria, zoals 'leveren van een bijdrage aan een duurzaam perspectief voor de landbouw', 'versterken van de rol van de landbouw als economische drager' en 'versterken van de rol van de landbouw als beheerder van natuur, landschap en water'.
Belangrijk criterium is ook dat de projectvoorstellen voordelen opleveren voor meerdere partijen en belangen.
Verfijnen
In de komende maanden krijgen de projectindieners de gelegenheid om, in samenwerking met de projectsecretaris Boeren in het Vechtdal, de voorstellen te verfijnen.
Het streven is om voor eind 2015 minimaal 5 projectvoorstellen ten uitvoer te brengen. Tot mei 2014 kunnen nog nieuwe projectvoorstellen worden ingediend.
Ruimte voor de Vecht
'Boeren in het Vechtdal' is een deelproject van programma Ruimte voor de Vecht en ontvangt een financiële bijdrage van provincie Overijssel.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (HAE) #781519
Gebruikt, P.O.A.
-

Gandy P45 Forage Granulaatdoseerapparaat
2015, € 950
-

Fendt 516V SCR Power
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (HIL) #692209
Gebruikt, € 9.313
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Weer
-
Donderdag9° / 2°5 %
-
Vrijdag9° / 1°5 %
-
Zaterdag8° / 1°15 %










