Nog veel handel in oude aardappelen
Voor de notering van consumptieaardappelen van oogst 2011 is deze week op de Landbouwbeurs in Emmeloord nog voor 15.000 ton aan transacties gemeld.
Secretaris Maas van den Heuvel noemt dit een ongekende hoeveelheid. Het is in elk geval een indicatie dat de verwerkende industrie nog steeds behoefte heeft aan aardappelen van de oude oogst.
De notering voor consumptieaardappelen komt deze week uit op €6,50 tot €9 per 100 kilo. De onderkant van de markt is deze week wat naar boven bijgesteld omdat er volgens Van den Heuvel nauwelijks Bintjes zijn verhandeld. Bintjes zitten dit jaar duidelijk op een lager prijsniveau.
Prijshoudend
De markt wordt omschreven als prijshoudend. Volgende week komt de noteringscommissie in elk geval nog één keer bij elkaar om te kijken of voldoende transacties zijn voor nog een notering van oude aardappelen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Gewichtblok
Gebruikt, P.O.A.
-
TD 5.95 ROPS
Gebruikt, P.O.A.
-
TWIN 470DH HARK
Gebruikt, P.O.A.
-
Kubota Frontgewicht 40kg losse gewichten Kubota
Gebruikt, € 115
Vacatures
Transportplanner voor paardenmest (m/v)
Walkro Grondstoffen BV - Columbusweg, 5927, 5928 Venlo, 5927, 5928
Financieel Bedrijfseconomisch Specialisten Akker-, Tuin- en Landbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
MEDEWERKER PROEFBEDRIJF
Wageningen University & Research - NL
Projectleider / Beleidsmedewerker
KAVB - Hillegom
Assistent Accountant agrarische afdeling
d&u accountants en adviseurs B.V. - Groningen, Nederland
Weer
-
Zaterdag4° / -3°10 %
-
Zondag6° / 2°20 %
-
Maandag8° / 5°50 %