Akkoord zuivel-cao
Werkgevers en vakbonden hebben gisteravond een principe-akkoord bereikt over de nieuwe 2-jarige zuivel-cao. Daarmee komt een eind aan 3 maanden pittig onderhandelen.
De 11.000 werknemers in de zuivelindustrie krijgen voor de periode 1 april 2012-1 april 2013 een loonsverhoging van 1,8%, plus een eenmalige uitkering van € 150 in september.
Voor de periode 1 april 2013-1 april 2014 krijgen ze er nog eens 1,7% bij, plus een uitkering van € 200 in september. Deze jaarlijkse uitkering wordt bovendien structureel opgenomen in de cao's vanaf 2014.
Minder ploegendiensten
Verder komt er voor oudere werknemers ruimte om minder ploegendiensten te draaien. De leden van FNV Bondgenoten en CNV Vakmensen moeten zich nog uitspreken over het akkoord, maar waarschijnlijk wordt dat een hamerstuk.
'Dit is een keurig resultaat. Ik kan me haast niet voorstellen dat hier nog leden tegen stemmen', zegt FNV-onderhandelaar Harry Vellenga.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Valtra Q285 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH PUMA 165 MULTICONTROLLER STAGE V
Gebruikt, P.O.A.
-

New Holland T5.110 ElectroCommand
2021, P.O.A.
-

JOHN DEERE X107 ZITMAAIER MY 2026 (LIE) #781554
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Maandag20° / 9°10 %
-
Dinsdag20° / 10°10 %
-
Woensdag22° / 12°60 %










