Besluit nertsenverbod voor de zomer
De wetgeving voor het beëindigen van de pelsdierhouderij in Nederland moet nog voor het zomerreces worden afgerond. Daartoe besloot de Tweede Kamer vandaag.
De Raad van State geeft advies over de wetgeving die door de SP en de PvdA is opgesteld. Naar verwachting kan de wetsbepaling begin juni in de Tweede Kamer worden besproken. Daarbij zal de staatssecretaris van Financiën, Frans Weekers, aanwezig zijn om de fiscale zaken in de wetgeving te bespreken.
De SP en de PvdA wil dat de Tweede Kamer voor het zomerreces, dat 6 juli begint, haar oordeel geeft over de wetsbepaling. Daarna buigt de Eerste Kamer zich over het voorstel.
Verkiezingen
Voor de ondersteuners van het wetsvoorstel is het belangrijk dat de Tweede Kamer voor de verkiezingen over de wet stemt. Nu is er een meerderheid voor het voorstel in de Kamer. Na de verkiezingen kan dat weer anders zijn.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere X167R Zitmaaier (WOL) #27416
Gebruikt, € 5.644
-
JOHN DEERE X350 ZITMAAIER (SOM) #692329
Gebruikt, € 5.313
-
New Holland T5.110 (MAA) #697302
Gebruikt, P.O.A.
-
Fendt 309CAI
2006, P.O.A.
Vacatures
Medewerker Akkerbouw
Landbouwbedrijf Oosthof - Rilland
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Gezocht: enthousiaste expert in landbouw en verkeer voor het schrijven van nieuwe examenvragen
CBR - NL
Docent Mobiele werktuigen (0,8 - 1,0 fte)
Firda - Heerenveen
Docent – adviseur bodemgebruik/voederteelt
HAS green academy - 's-Hertogenbosch
Weer
-
Woensdag18° / 12°80 %
-
Donderdag20° / 14°20 %
-
Vrijdag24° / 13°25 %