Bloemenbureau snijdt opnieuw
Bloemenbureau Holland reorganiseert opnieuw doordat het budget in 2013 met € 3,5 miljoen omlaag gaat.
Door minder financiële middelen in het komende jaar, breng het bloemenbureau het aantal landen voor consumentenpromotie terug tot 5. Verder blijft er ruimte voor 6 grote campagnes en worden 10 personeelsleden gedwongen ontslagen.
De reorganisatie verloopt in 2 fases, zegt het promotiebureau. De eerste valt samen met de verhuizing van het Bloemenbureau naar Naaldwijk, eind juni. De tweede fase wordt afgerond op 31 december 2012.
Wanneer het Bloemenbureau per 2013 privaat wordt gefinancierd, telt de organisatie nog 33 medewerkers.
Budget
Bloemenbureau Holland beschikt in 2013 nog over een budget van € 14 miljoen. Dat is € 3,5 miljoen minder dan in 2012. Eerder gingen de inkomsten al met € 1 miljoen achteruit.
De promotie voor bloemen en planten wordt komend jaar geconcentreerd op de kernmarkten Nederland, Duitsland, Frankrijk en Engeland. In Italië vinden alleen gerichte plantenpromoties plaats. Voor Rusland worden ad hoc promotie-uitlatingen georganiseerd.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Pottinger Jumbo 8010L
2016, P.O.A.
-

Gewichtblok 450 KG ECO
Gebruikt, P.O.A.
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER MY2026 (MID) #777367
Gebruikt, P.O.A.
-

Lemken Juwel 8V N100 wentelploeg (ZUI) #779395
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Managementassistent faunabeheer
FBE Flevoland en FBE Utrecht - Lelystad En Renswoude
Proeftechnisch specialist kasklimaat
Wageningen University & Research - Wageningen
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zaterdag21° / 6°10 %
-
Zondag19° / 8°10 %
-
Maandag13° / 5°50 %











