ISO-certificaat voor geitenfokkersorganisatie
De Nederlandse Schapen- en Geitenfokkers Organisatie (NSFO) heeft het ISO 9001-certificaat is behaald.
De NSFO werd 2 keer onderzocht met als doel om het ISO 9001:2008-certificaat te behalen. Deze audit is door de certificerende instelling SGS uitgevoerd onder accreditatie van de Raad van Accreditatie.
De ISO certificering ziet toe op 'het afgeven van gezondheidsverklaringen en -certificaten aan schapen- en geitenfokkerijbedrijven'. Het certificaat is voor 3 jaar afgegeven.
Verheugd
Het bestuur zegt zeer verheugd te zijn dat de NSFO met het behalen van het ISO 9001-certificaat aan haar leden, klanten en de gehele sector kan laten zien dat de kwaliteit van haar diergezondheidsprogramma’s op een onafhankelijke wijze is geborgd. De organisatie ligt al tijden in de clinch met de Gezondheidsdienst voor Dieren die de gezondheidsverklaringen van de NSFO niet erkent.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
781
Gebruikt, € 4.000
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (ZOB) #692297
Gebruikt, P.O.A.
-
Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2015, P.O.A.
-
Fendt 716 Vario COM3
Gebruikt, P.O.A.
Weer
-
Maandag21° / 4°10 %
-
Dinsdag22° / 6°10 %
-
Woensdag22° / 9°10 %