Paarden eerste rhino-bedrijf herstellen
De pensionstal in Berg en Dal, waar in februari het eerste geval van neurologische rhinopneumonie is geconstateerd, maakt het goed. De paarden lopen weer buiten en dit weekend zijn de eerste buitenritten.
De paarden zijn alweer enkele weken koortsvrij, zodat de quarantainemaatregelen langzaam worden opgeheven.
Koorts
De ziekte rhinopneumonie, oftewel rhino, sloeg hard toe op stal www.deflierenberg.nlDe Flierenberg van Thijs Peters. Nagenoeg alle dieren hadden koorts en bij verschillende dieren ontstonden verlammingsverschijnselen. Drie dieren overleefden de ziekte, veroorzaakt door een herpesvirus, niet. Inmiddels komt het dagelijkse ritme weer langzaam op gang.
• Lees meer over dit virus in het www.nieuweoogst.nu/scripts/edoris/edoris.dll?tem=LTO_TEXT_VIEW&doc_id=1663486&h=Rhinopneumonierhino-dossier
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Z665 Hydro
Gebruikt, € 2.000
-
John Deere Tractor 6210R (HA) #60704
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X167 (BS) #692697
Gebruikt, P.O.A.
-
Deutz-Fahr DX 4.30 trekker 2WD
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Toezichthouder Stikstof
Recruitment Marketeers - NL
Weer
-
Zaterdag22° / 5°0 %
-
Zondag23° / 7°0 %
-
Maandag23° / 8°0 %