EU stelt steun schoolfruit vast
In het schooljaar 2012/13 krijgt Nederland ruim € 2,9 miljoen van de Europese Unie voor het uitdelen van groenten en fruit op scholen. De sector moet er dan wel eenzelfde bedrag bijleggen.
In Brussel is vandaag de verdeling bekend gemaakt van de beschikbare € 90 miljoen. Italië is het komende jaar met € 20,5 miljoen de grootste deelnemer aan het schoolfruitprogramma.
Ook Duitsland (€ 11,6 miljoen), Roemenie (€ 9,8 miljoen en Polen (€ 9,2 miljoen) spelen er goed op in. Zweden, Finland en Groot-Brittannië maken er juist helemaal geen gebruik van.
Hoger budget
De Europese Commissie wil, in het kader van het nieuwe Landbouwbeleid, het budget voor schoolfruitprogramma's verhogen. Na 2013 zou het uiteindelijk op € 150 miljoen per jaar moeten komen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lemken Karat 10 cultivator (MID) #29023
Gebruikt, P.O.A.
-

Lely Splendimo 360M
2014, P.O.A.
-

Valtra Q285 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Financieel Administratief Medewerker Agrarisch
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Weer
-
Zondag14° / 4°55 %
-
Maandag13° / 2°35 %
-
Dinsdag15° / 1°10 %











