PPH wil promotieactiviteiten bundelen
Het bestuur van Plant Publicity Holland (PPH) verkent de mogelijkheid om gemeenschappelijke marketing- en promotieactiviteiten op te pakken.
Volgens PPH blijkt er binnen de sector bomen en vaste planten behoefte te zijn aan gezamenlijke en bedrijfsmatige marketing van het eindproduct. Tot eind 2012 voert de organisatie de marketing nog uit.
Omdat de exploitatiebijdrage vanuit het Productschap Tuinbouw (PT) op 31 december 2012 wegvalt, heeft het bestuur van PPH besloten te onderzoeken of er privaatrechtelijk voldoende draagvlak is om gemeenschappelijke marketing- en promotieactiviteiten op te pakken.
Onderzoek
Management- en adviesbureau Berenschot voert het komende half jaar het onderzoek uit. Dat bestaat uit 3 fasen. In de eerste fase, de komende maand, maakt het bureau een analyse van de activiteiten van de organisatie PPH. Hiervoor benadeert Berenschot ook diverse partijen uit het bedrijfsleven.
In de tweede fase worden de resultaten daarvan uitgewerkt, waarna in de derde fase een eventueel implementatieplan volgt. Het bestuur verwacht eind juni met een eindresultaat te komen.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kubota M6060
2016, P.O.A.
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (WOL) #692562
Gebruikt, € 7.054
-

Kuhn GA381 1 elements hark
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH MAXXUM 150CVX
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag11° / 6°10 %
-
Woensdag9° / 6°20 %
-
Donderdag10° / 6°20 %











