'Kopiëren concept voercentrum is risicovol'
Mensen die voercentra starten zonder dat via een franchiseconcept vanuit Friesland te regelen, nemen een risico. Dat zegt Sybren Mulder, één van de directeuren van het huidige Voercentrum in Leeuwarden. De Friese directie claimt octrooirecht op het concept te hebben.
In Leeuwarden draait voor het tweede seizoen een voercentrum. Ook in andere plaatsen zijn mensen bezig voercentra te ontwikkelen.
3 van de 4 ondervraagden zeggen dat zij of niets van de octrooirechten weten of denken het concept anders in te vullen. Een franchiseconcept afnemen bij de Friese initiatiefnemers is niet wat zij willen.
Actie
Mulder stelt dat anderen die een voercentrum zonder Voercentrum Friesland opzetten een risico nemen. Of zij daartegen actie ondernemen, kan hij niet zeggen. 'Dat bekijken we wanneer het zich voordoet en dat hangt van veel factoren af.'
• Lees meer hierover deze zaterdag in Nieuwe Oogst, edities LTO Noord
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Valtra T190
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere 6120M trekker (MOL) #692292
Gebruikt, P.O.A.
-
T7.200 Auto Command CVT
Gebruikt, € 69.750
-
John Deere 328A achtermaaier met kneuzer
2012, P.O.A.
Vacatures
Redacteur Business & Markten
Nieuwe Oogst - Zwolle, Nederland
Vertegenwoordiger M/V
KI Kampen - Dalfsen, Nederland
Administratief medewerker akker-, land- of tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Weer
-
Woensdag21° / 8°20 %
-
Donderdag19° / 13°60 %
-
Vrijdag18° / 12°70 %