The Greenery presenteert Red Egg
De Westlandse tomatenkweker Nico Duyvestein was vandaag persoonlijk aanwezig op de stand van The Greenery op de Fruit Logistica in Berlijn om zijn rode eivormige tomaat Red Egg te presenteren.
De nieuwe tomaat heeft een eivorm en is daarom veelzijdig te gebruiken. The Greenery stelt dat uit de tomaat veel identieke plakjes kunnen worden gesneden. Duyvestein laat weten dat de vrucht uit veel vruchtvlees en minder water bestaat.
Lichtgevoelig
De nieuwe tomaat is volgens de kweker lichtgevoelig. 'De plant heeft meer licht nodig dan de standaard tomaat. Dat komt vanwege het zuidelijke bloed.'
In Nederland kweken de Thematokwekers Nico Duyvestein, Fred van Zeyl en Martien Duindam ongeveer 12 hectare van deze nieuwe tomaat in het Westland.
De tomaat is op de beurs in Berlijn nog niet beschikbaar. Vandaar dat Duyvestein een driedimensionale kunststoffen reproductie laat zien.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
John Deere Tractor 6150R (BV) #57088
Gebruikt, P.O.A.
-
Kverneland Ploeg LB 100-200 (HA) #145326
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker Z530M (MM) #692310
Gebruikt, € 7.966
-
Lemken Ploeg Vari-Opal 7 (MM) #510226
Gebruikt, P.O.A.