Eenheid in duurzaam ondernemen
Veldleeuwerik moet de enige systematiek worden voor duurzaam ondernemen in de akkerbouw, vindt directeur Henk Heinhuis van Stichting Veldleeuwerik.
Dat zei hij vandaag tijdens de Themadag Peen in Emmeloord. Volgens Heinhuis is er behoefte aan om alle initiatieven voor duurzaam ondernemen in de akkerbouw onder één noemer te brengen. Wat hem betreft kan dat het beste via de systematiek van de Stichting Veldleeuwerik.
Tijdens de Themadag Peen gaf Heinhuis een toelichting op de activiteiten van Stichting Veldleeuwerik. Dit is een initiatief van 10 Flevolandse akkerbouwers en een aantal verwerkende bedrijven.
26 organisaties
Inmiddels werken ruim 50 akkerbouwers in Flevoland volgens de systematiek en hebben zich 26 organisaties, variërend van afnemers, adviesorganisaties tot overheidsinstellingen, aangesloten bij de stichting.
Komend jaar begint Stichting Veldleeuwerik in het zuidwesten van Nederland met 5 groepen nieuwe deelnemers. En met steun van de provincie gaan ook in Drenthe 10 regiogroepen van start met akkerbouwers die duurzaam willen ondernemen.
Verder uitrollen
'Vanaf 2013 is het de bedoeling om duurzaam ondernemen in de akkerbouw via Veldleeuwerik verder uit te rollen over heel Nederland', aldus Heinhuis.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Kuhn FC313-F frontmaaier
2014, P.O.A.
-

Kuhn GF 8501 TO
Gebruikt, P.O.A.
-

Veiligheidsgewichtblok
Gebruikt, € 2.400
-

John Deere 6M 185 trekker (ZUI) #693545
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Accountmanager Organische Bodemverbeteraars
Comgoed B.V. - NL
Projectmedewerker BoerenNetwerk – Natuurinclusieve Landbouw
Wij.land - Abcoude
Teamleider instroom kwekerij
IBN - Schaijk
Senior Adviseur Gewassenverzekeringen
AgriVer U.A. - Zoetermeer
Weer
-
Vrijdag23° / 12°10 %
-
Zaterdag27° / 11°0 %
-
Zondag30° / 14°0 %










