Nederland dierziekte armer
LTO is blij met de Blauwtong vrijstatus van Nederland per 15 februari. Toon van Hoof, portefeuillehouder LTO Diergezondheid benadrukt dat de vrijstatus voor elke dierziekte moet worden aangevraagd, wanneer dat verantwoord is.
Een aantal jaren achtereen is geen viruscirculatie van Blauwtong type 8 gemeten in Nederland. LTO drong daarom aan op het aanvragen van de vrijstatus.
Het aanvragen ervan heeft enkele knelpunten opgeleverd. Het maken van bilaterale afspraken met bepaalde EU-lidstaten was daarom de meest voor de handliggende oplossing.
Van Hoof: 'Samen met Duitsland, België en Luxemburg en de overheid hebben we als LTO opgetrokken voor de aanvraag van de vrijstatus voor Blauwtong type 8. Dat hebben we met succes gedaan.'
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X590 ZITMAAIER INCL 54A MAAIDEK (HIL) #692209
Gebruikt, € 10.891
-

Valtra G125 trekker
Gebruikt, P.O.A.
-

Veenhuis Combi 2000
2008, P.O.A.
-

Weidesleep 8mtr
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL










