Nederland dierziekte armer
LTO is blij met de Blauwtong vrijstatus van Nederland per 15 februari. Toon van Hoof, portefeuillehouder LTO Diergezondheid benadrukt dat de vrijstatus voor elke dierziekte moet worden aangevraagd, wanneer dat verantwoord is.
Een aantal jaren achtereen is geen viruscirculatie van Blauwtong type 8 gemeten in Nederland. LTO drong daarom aan op het aanvragen van de vrijstatus.
Het aanvragen ervan heeft enkele knelpunten opgeleverd. Het maken van bilaterale afspraken met bepaalde EU-lidstaten was daarom de meest voor de handliggende oplossing.
Van Hoof: 'Samen met Duitsland, België en Luxemburg en de overheid hebben we als LTO opgetrokken voor de aanvraag van de vrijstatus voor Blauwtong type 8. Dat hebben we met succes gedaan.'
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Lely Splendimo 320FC Frontmaaier
2015, P.O.A.
-

T6030 Range Command ECO
Gebruikt, € 34.900
-

John Deere 7430 trekker (MAA) #134086
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH MAXXUM 125 CVX DRIVE
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Beleidsmedewerker Boomkwekerij
Royal Anthos - Hillegom
Teamleider teelt
IBN - Schaijk
Technisch Specialist
Pater Bloembollen - Spierdijk
Internationaal Accountmanager
Schaap Holland BV - Biddinghuizen
Stagiair(e) Redacteur Akker- en Tuinbouw
Nieuwe Oogst - NL
Weer
-
Zaterdag14° / 7°10 %
-
Zondag13° / 8°10 %
-
Maandag12° / 7°20 %











