Plannen voor voercentrum in Wanroij
In navolging van een initiatief in Friesland wil loonbedrijf Van den Broek in Wanroij onderzoeken of er ook in zijn regio belangstelling is voor het starten van een voercentrum. Het bedrijf houdt donderdag een informatieavond in Wanroij.
Bij een voercentrum leveren melkveehouders hun ruwvoer aan, waarna het centrum ervoor zorgt dat de koeien worden gevoerd. Om dit mogelijk te maken, moet er een gezamenlijke opslag van ruwvoer komen.
Wanneer een aantal melkveebedrijven, met in totaal tenminste 2200 melkkoeien zich aanmeldt, heeft het initiatief volgens loonwerker Hans van den Broek goede levenskansen, meldt kliknieuws.nl.
Maïs
Een voerbedrijf kan zowel interessant zijn voor deelnemende melkveehouders als voor akkerbouwers, die bijvoorbeeld maïs voor het voercentrum telen. De informatieavond is op 26 januari in het Wapen van Wanroij. Kwikstraat 6 in Wanroij. De aanvang is 20 uur.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE X350 ZITMAAIER INCL 48A MAAIDEK (ETT) #692272
Gebruikt, € 6.519
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (ZUI) #692298
Gebruikt, € 3.950
-

John Deere Z315E (LIE) #717249
Gebruikt, P.O.A.
-

KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
Vacatures
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag5° / 1°5 %
-
Woensdag3° / -2°5 %
-
Donderdag0° / -5°0 %











