Inval politie in Duitse vestiging Vion
De Duitse overheid viel gisteren met groot materieel binnen bij de Duitse Vion-dochter Vion Hilden GmbH in de buurt van Düsseldorf.
Vion wordt ervan verdacht geïmporteerd rundvlees te hebben verkocht als Duits vlees aan klanten als Rewe en Real. In totaal zijn zo’n 150 politiemensen, douanebeambten en medewerkers van het ministerie van Landbouw betrokken.
Vion noemt de beschuldiging in een reactie 'niet vol te houden'. Het bedrijf zegt vooral groothandels te beleveren met vlees uit de Europese Unie, waaronder Duitsland.
Intern onderzoek
Vion zegt volledige medewerking aan de autoriteiten te verlenen. 'We doen zelf ook intern onderzoek om ons ervan te verzekeren dat de wettelijke etiketteringvoorschriften en eigen interne procedures goed zijn gevolgd', zegt Vion-woordvoerder Marc van der Lee.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

JOHN DEERE 4066R COMPACTTREKKER (HIL) #777842
Gebruikt, P.O.A.
-

Case IH PUMA 160 CVX
2014, P.O.A.
-

Pöttinger HIT 910NZ schudder
2013, P.O.A.
-

John Deere 6155M trekker (DRO) #705202
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Proefveldmedewerker gewasonderzoek
Wageningen University & Research - Wageningen
(Senior) Consultant Transitie Landelijk gebied
Deloitte Nederland - Amsterdam
Regiohoofd Noord Bedrijveninformatienet
Wageningen University & Research - Drachten, Smallingerland
Administratief medewerker Akker,- Land of Tuinbouw
Wageningen University & Research - Wageningen
Voorzitter vakgroep Geitenhouderij
LTO Nederland - NL










