Nieuw Food Center in Westland
ABC Westland Beheer onderzoekt of een nieuw groothandelscentrum met de naam Food Center Westland op haar terrein in Poeldijk mogelijk is.
Dat maakte Herwi Rijsdijk, directeur van ABC Westland Beheer bekend tijdens de nieuwjaarsbijeenkomst van ABC Westland en Agro Businessclub Westland. Dit voorjaar wordt hoogstwaarschijnlijk een plan gepresenteerd.
De intentie is om in 2013 het centrum te ontwikkelen. Op het ABC Westland-terrein zijn op dit moment ruim 80 bedrijven gevestigd. Die zijn direct of indirect gerelateerd zijn aan de agri & food sector.
Gesprekken
Volgens Rijsdijk is er al een aantal gesprekken geweest. Die hebben aangetoond dat er behoefte is aan een modern en compleet groothandelscentrum in de nabijheid van de grote steden.
Hij stelt zich ten doel verschillende aannemers aan te trekken om een breed pakket van producten te kunnen realiseren voor detaillisten en horecaondernemers.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

KUHN VARI-MASTER PLOEG (REU) #28242
Gebruikt, € 42.500
-

JOHN DEERE X350R ZITMAAIER 42" (BRU) #692561
Gebruikt, € 7.054
-

JOHN DEERE X127 ZITMAAIER (HAE) #692668
Gebruikt, € 3.950
-

JOHN DEERE X167R ZITMAAIER (MID) #692919
Gebruikt, € 5.644
Vacatures
Veldcoördinator en ecologisch medewerker Agrarisch Natuur- en Landschapsbeheer
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Projectleider
Boerennatuur Noordwest Overijssel - Staphorst
Gezocht; Allround bedrijfsleider Veen-natuurmelkveebedrijf
Stichting VIP Hegewarren - Oudega, Smallingerland
Weer
-
Dinsdag5° / 1°5 %
-
Woensdag3° / -2°5 %
-
Donderdag0° / -5°0 %











