VIC Sterksel prikkelt op Youtube
Het team van VIC Sterksel heeft een prikkelend en inspirerend promotiefilmpje gemaakt. Het nodigt kijkers uit om, wanneer ze door de opnames zijn geprikkeld, een afspraak te maken voor een bezoek aan Sterksel.
'Een spontane actie. We werden op het idee gebracht door een filmpje dat Franse varkenshouders maakten', zegt Anne-Marie van Bussel. Doel van het filmpje is varkens op een leuke manier onder de aandacht brengen. En daar is het team van VIC Sterksel onder leiding van stagiair van de HAS Den Bosch Eva Aertse goed in geslaagd.
Begeleid door swingende nummers zoals 'I got the power' gaat de kijker mee in de stal. En ziet daar vooral veel mooie beelden van varkens. 'Heeft dit je geprikkeld, laten lachen en vermaakt? Dan is onze missie geslaagd. Wil je meer zien, kom dan langs', staat er op de aftiteling.
http://www.youtube.com/v/ImOIyo4MzxU?version=3&feature=player_detailpage" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" allowScriptAccess="always" width="640" height="360"></object>
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

John Deere 7430 trekker (MAA) #134086
Gebruikt, P.O.A.
-

Fella TLKC 3160 achtermaaier
2015, € 11.750
-

Fendt Former 10065 Pro middenafleg hark
2023, P.O.A.
-

Valtra T190
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Financieel administratief medewerker agrarisch
Wageningen Universiteit/ Wageningen University - Meijel, Peel En Maas
Verkoper Binnendienst Glastuinbouw
KaRo BV - Zwaagdijk, Noord-Holland,
Weer
-
Maandag20° / 9°10 %
-
Dinsdag20° / 10°10 %
-
Woensdag22° / 12°60 %










