Aardappelmarkt komt uit dal
De eerste cash settlementnotering van 2012 voor aardappelen is vorige week vastgesteld op € 5 per 100 kilo. Dat is € 0,80 hoger dan de laatste notering van 2011.
Hoewel de prijzen nog steeds ver beneden kostprijs zijn, lijkt de bodem van de markt afgelopen november te zijn bereikt. Toen daalde de cash settlementnotering beneden € 3,50.
De termijnmarkt reageert nog lauw op de lichte opleving op de fysieke markt, zo blijkt uit informatie van Aardappelinfo.nl. De notering voor april 2012 daalde vorige week aanvankelijk tot € 7,40 en eindigde op ongeveer € 8. De notering voor juni 2012 sloot vrijdag op € 9,30.
April 2013
De handel op aardappelen voor april 2013 op de termijnmarkt komt langzaam op gang. Bij de eerste contracten die worden afgesloten is sprake van een prijsniveau van ongeveer € 14. Dat lijkt positief gezien de huidige marktsituatie en de onderhandelingen voor de contractteelt die binnenkort beginnen.
Bekijk meer over:
Lees ook
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Lemken Ploeg Vari-Opal 7 (MID) #510226
Gebruikt, P.O.A.
-
Pottinger schudder HIT 17160HT
2024, P.O.A.
-
Gewichtblok 1450 kg TOP
Gebruikt, P.O.A.
-
Rumptstad Stoppelploeg
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Weer
-
Maandag19° / 12°85 %
-
Dinsdag19° / 11°80 %
-
Woensdag22° / 12°0 %