Boeren tevreden over 2011
Van de agrarische ondernemers geeft 84% een voldoende aan het financieel resultaat van de eigen onderneming over 2011. Dat blijkt uit de eindejaarsenquête van de Gibo Groep/Flynth en LTO Noord Advies.
Ruim 9 op de 10 ondernemers in de landbouw is tevreden over de technische resultaten op het bedrijf. De helft van de melkveehouders vindt het resultaat van het eigen bedrijf in 2011 goed tot uitstekend; 5% was ontevreden met het financiële resultaat.
In de varkenshouderij is de stemming slechter. Hier gaf slechts de helft het cijfer 6 of hoger aan 2011. Een minderheid van 11% beoordeelt de financiële prestaties nog tot een 8 of hoger.
Van de akkerbouwers geeft 77% het afgelopen jaar een voldoende, waarvan 23% het financiële resultaat een 8 of hoger gaf.
Eurocrisis
Nederlandse boeren verwachten dat het Europese landbouwbeleid last krijgt van de eurocrisis. Bijna 9 op de 10 boeren denkt dat de continuïteit van het beleid in gedrang komt.
Wel houden agrarische ondernemers vertrouwen in de euro.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners
Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-

Joskin weidebloter 2.75 mtr
Gebruikt, € 2.500
-

Lely Lotus 900 schudder
2008, € 8.950
-

Grasshopper 524V42 Zeroturn
2020, P.O.A.
-

John Deere 5100M trekker (ETT) #782329
Gebruikt, P.O.A.
Vacatures
Ondernemer/ Bedrijfsleider Fruitteelt (met participatie mogelijkheid)
Landgilde - Goirle
Vakspecialist / Docent Teelt
Lentiz MBO Middelharnis - Sommelsdijk
Medewerker schadeverzekeringen
Vereinigte Hagel agrarische verzekeringsmaatschappij - Smilde, Midden-Drenthe
Directeur
BoerenNatuur Zuid-Hollandse Delta - Westmaas, Nederland
Duurzaamheidsadviseur agrarische sector
EVO Kompas - Oirschot
Weer
-
Dinsdag25° / 15°20 %
-
Woensdag24° / 17°50 %
-
Donderdag19° / 12°70 %











