BBH vraagt Europese cofinanciering
Bloemenbureau Holland (BBH) heeft een aanvraag ingediend voor cofinanciering door de Europese Unie (EU) van een groot deel van haar Europese kamerplantencampagnes.
Na goedkeuring door de Europese Commissie kan worden gerekend op een subsidie van de helft van de campagnekosten. Die kosten bedragen in 3 jaar ruim € 11,5 miljoen. In de praktijk betekent dit een verdubbeling van het budget voor kamerplanten.
De Europese Commissie maakt uiterlijk 30 juni 2012 bekend welke programma’s zijn goedgekeurd. Bij instemming begint Bloemenbureau Holland januari 2013 met de uitvoering van de campagne. Die loopt tot eind september 2015.
Op peil
Het budget van Bloemenbureau Holland staat de laatste jaren onder druk. In 2012 is € 17,2 miljoen beschikbaar. Cofinanciering door de EU zou het mogelijk maken het teruglopende budget aan te vullen en daarmee de investering in promotie voor bloemen en planten op peil te houden.
Bekijk meer over:
Marktprijzen
Meer marktprijzen
Laatste nieuws
Nieuwste video's
Kennispartners



Meest gelezen
Nieuw op MechanisatieMarkt.nl
-
Overige Tractor OVERIGE TRACTOREN (LH) #162198
Gebruikt, € 6.000
-
Lemken Ploeg Vari-Opal 7 (MM) #510226
Gebruikt, P.O.A.
-
John Deere Zitmaaier / tuintrekker X127 (ZOB) #692297
Gebruikt, € 3.950
-
Holaras Jumbo HK-HUS kuilverdeler
2024, P.O.A.
Vacatures
Campagne Marketeer
LTO Bedrijven - Wageningen, Nederland
Meewerkend voorman/-vrouw teelt
IBN - Beugen
Projectmedewerker biodiversiteit
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Medewerker Agrarisch Natuurbeheer
Agrarische Natuurvereniging Oost Groningen - Vlagtwedde, Westerwolde
Weer
-
Woensdag31° / 18°65 %
-
Donderdag23° / 15°20 %
-
Vrijdag24° / 11°15 %